INFO

Escape room - Pokój zagadek
Szczecin

WYZWANIA

Pokój jest wypełniony wyzwaniami którym musisz sprostać w 60 lub 90 minut. Najlepsza rada? Działaj szybko zanim upłynie czas.

TEAM BUILDING

W skład drużyny wchodzi od 1 do 8 osób. Nasza gra jest zaprojektowana tak, by wszyscy uczestnicy musieli ze sobą współpracować.

CENA

Ceny różnią się w zależności od scenariusza.

Se7en / Zasypani:
poniedziałek-czwartek / weekend
1 os. – 130 zł / 150 zł (tylko „Zasypani”!)
2 os. – 160 zł / 180 zł
3 os. – 180 zł / 200 zł
4 os. – 200 zł / 220 zł
5 os. – 220 zł / 240 zł
6 os. – 240 zł / 260 zł

Biały Wilk:
poniedziałek-czwartek / weekend
3 os. – 220 zł / 240 zł
4 os. – 240 zł / 260 zł
5 os. – 260 zł / 280 zł
6 os. – 280 zł / 300 zł
7 os. – 300 zł / 320 zł
8 os. – 320 zł / 340 zł

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Escape Room?

Escape room to drużynowa rozrywka podczas której w ograniczonym czasie odszukujecie wskazówki, rozwiązujecie zagadki i wykonujecie zadania  aby osiągnąć przewidziany przez scenariusz cel. Czasem chodzi o wydostanie się z opresji, czasem o zdobycie skarbu , wszystko zależy od wybranego scenariusza. Czas pędzi, a każda minuta walki wyzwala prawdziwe emocje. Wykorzystajcie swój spryt, kreatywność,  ale przede wszystkim umiejętność współpracy w drużynie i podejmijcie wyzwanie. Świetna zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Czy jest bezpiecznie?

Możecie być spokojni, dbamy o bezpieczeństwo Wasze i Waszych bliskich. Escape room przeszedł wszystkie kontrole, posiadamy gaśnice i pokoje albo nie są w ogóle zamknięte, albo w dowolnym momencie można je otworzyć przyciskiem.

Co jeśli w trakcie gry zajdzie nagła potrzeba opuszczenia pokoju np. celem skorzystania z łazienki lub ktoś z nas gorzej się poczuje?

Sugerujemy skorzystać z toalety przed wejściem do pokoju, ale w nagłych przypadkach w każdym momencie możecie opuścić rozgrywkę – drzwi albo nie są zamknięte, albo można w dowolnym momencie otworzyć. Po skorzystaniu z łazienki możecie oczywiści wrócić do gry.

Co jeśli nie uda nam się wyjść w czasie?

Po przewidzianym czasie gra się kończy. Nasz pracownik dołączy do Was i będziecie musieli opuścić pokój. Jeśli chcecie, możecie wrócić i zmierzyć się z zagadkami jeszcze raz, jeśli nie, możecie dowiedzieć się jak blisko wyjścia byliście i jakie popełniliście błędy.

Czy podczas gry będziemy dostawać jakieś podpowiedzi jeśli np. utkniemy na którejś zagadce?

Oczywiście że tak. Nasz pracownik cały czas obserwuje przebieg rozgrywki przez kamerę. Możecie liczyć na jego pomoc 🙂

Czy w pokoju będę tylko ja i moi znajomi, czy możliwe jest że do gry dołączy się ktoś jeszcze?

Rezerwując pokój rezerwujesz go na wyłączność. Niezależnie od tego czy przyjdziecie we 2 czy 6 osób, w grze będziecie tylko wy.

Czy powinniśmy coś ze sobą zabrać, wydrukować potwierdzenie rezerwacji?

Nie zabierajcie nic poza dobrym humorem. Wszystko co jest potrzebne do rozwiązania zagadek i wydostania się z pokoju znajduje się w środku, a rezerwacja dokonywana jest na nazwisko jednego z uczestników i wystarczy podać je przed wejściem do pokoju. Wyjątkowo, jeżeli posiadacie voucher zabierzcie go ze sobą i wręczcie nam przed rozpoczęciem gry.

Czy ESC Room przyjmuje płatności kartą kredytową lub przelewem?

Tak, można płacić kartą. Szybki przelew należy wykonać rezerwując z opcją płatności z góry.

Czy istnieje możliwość zakupu biletu/vouchera wcześniej?

Oczywiście! Prowadzimy sprzedaż voucherów codziennie w siedzibie firmy lub bezpośrednio na stronie w zakładce „vouchery”. Bon jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu, należy więc pamiętać o zarezerwowaniu gry w tym terminie w naszym systemie rezerwacji.

Jaka jest maksymalna wielkość grupy uczestników?

Pokoje zaprojektowane są tak, że najwięcej zabawy będą miały grupy od 2- do 6-osobowe. Maksymalna liczba graczy to 6 w pokojach „Zasypani” i „Se7en” oraz 8 w pokoju „Biały Wilk”. Jednak jeśli bardzo zależy Wam na większej ilości uczestników, dajcie znać wcześniej, a zobaczymy co możemy zrobić.

Czy mogę zabrać ze sobą dzieci?

Jasne! Pod warunkiem, że wybierzesz pokój bez ograniczeń wiekowych, lub skontaktujesz się z nami w celu ustalenia czy treści i poziom trudności pokoju będzie odpowiedni dla Twojego dziecka.

Czy pokoje mają różne poziomy trudności?

Poziomy trudności widoczne są w opisie każdego pokoju. Pozwala to Wam wybrać pokój, który najbardziej odpowiada Waszym potrzebom.

Czy w ESC Room można organizować grupowe zabawy dla szkół, zakładów pracy itp.?

Oczywiście! Escape room to świetne narzędzie integracyjne i team buildingowe. W ciągu godziny rozgrywki jesteśmy w stanie obsłużyć grupy 20 osób, więc jeżeli przewidujecie większą frekwencję, prosimy o kontakt mailowy, postaramy się zorganizować rozgrywkę specjalnie dla Was.

Co jeśli uszkodzimy jakiś element wystroju lub zagadkę w grze?

Przypadkowe uszkodzenia drobnych elementów, które będziemy w stanie szybko naprawić nie stanowią problemu. Jeśli jednak zniszczycie coś z premedytacją, lub zniszczenia będą tak duże, że wyłączą pokój z funkcjonowania np. na kilka kolejnych tur – zgodnie z regulaminem będziecie musieli zapłacić za szkody.

Pamiętajcie o tym, że pokój jest tak zaprojektowany że rozwiązania zagadek nie wymagają użycia siły. Jeśli coś nie otwiera się „gładko” prawdopodobnie  rozwiązanie łamigłówki nie jest poprawne.

Więcej pytań?

Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@escroom.pl lub  pod numerem telefonu +48 505 865 990 .

Pisali o nas

Nie czekaj!

Napisz do nas

Hej! jeżeli potrzebujesz się z nami pilnie skontaktować, daj nam znać!